Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

BİLENİBUL NEDEN KURULDU?

Aklınıza gelen her hizmeti bir arada bulabilmeniz amacıyla kurulan bilenibul; her alanda bilgi birikimini ve uzmanlığını paraya çevirmek isteyen freelancer’larla, hizmet almak isteyen işverenleri bir araya getirmeyi hedefleyen online bir platformdur.

Bilenibul; herkesin bir yeteneği olduğuna ve bu yeteneğini paraya çeviremeyen insanların ihtiyaçları olan tek şeyin fırsat olduğuna inanıyor.

Bu vizyondan yola çıkarak mesaili bir işiniz varken boş vakitlerinizde yeteneklerinizden ek gelir elde edebileceğiniz gibi tam zamanlı bir freelancer olarak da istediğiniz her yerden, istediğiniz kadar çalışarak para kazanabileceksiniz.

KENDİ İŞİNİN PATRONU OL!

Dijitalleşmenin her geçen gün arttığı ve “Z” kuşağının da iş hayatına atılmasıyla beraber gün geçtikçe artan freelance çalışma dünyası ile mesaileri internete taşımayı hedefliyoruz.

Hobilerini, tecrübelerini veya uzmanlıklarını kullanarak ek gelir elde etmek ya da işini tamamen freelance çalışmaya entegre etmek isteyen kişilere kendi işinin patronu olma imkânı sunuyoruz.

Bunun yanısıra kullanıcılarımızın çalışma hayatlarından gelenksel mesai saati kavramını da tamamen çıkartmayı hayal ediyoruz.

BİR BİLENİ BUL, HİZMET AL!

İşveren olarak da ihtiyacınız olan her hizmete tek noktadan ulaşıp, çok sayıda freelancer ile iletişime geçerek bütçeniz için en kaliteli hizmeti bulabilmenizi sağlıyoruz.

Bilenibul; işverenlerin freelancer’lara, freelancer’ların işverenlere doğrudan ulaşabileceği ve aralarında iletişim kısıtlaması olmaksızın anlaşabilecekleri özgür bir platformdur.

Her iki tarafın da ihtiyaç duyması durumunda site üzerindeki güvenli online ödeme sistemi kullanılabilecektir.

Bu platformda web tasarımdan nakliyeye, metin yazarlığından ses prodüksiyonuna, ev temizliğinden yazılıma, grafik tasarımdan boya badanaya, danışmanlıktan çilingire, spor antrenörlüğünden evden ütü hizmetine kadar aklınıza gelebilecek her türlü hizmet için bileni bulup hizmet alma imkânına sahip olabiliyorsunuz.

 

BİLENİBUL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ 

Adres: 15 TEMMUZ MAH. GÜLBAHAR CAD. NUROL PARK H NO: 45 /5 İÇ KAPI NO: 116 BAĞCILAR/ İSTANBUL
Telefon: 0536 668 89 87
E-Posta: destek@bilenibul.com
Vergi Dairesi: Güneşli
Vergi Numarasi: 1710636257
Ticaret Sicil No: 278445